Ankara bayan arkadaş ilanları

Ankara 29 yaş gerçek ciddi evlilik bayanlar açıklamayı oku

Ankara 29 yaş gerçek ciddi evlilik bayanlar açıklamayı oku. Ankara keçiörende oturuyorum 29 yasında 1.78 boy 68 kiloda kumral biriyim.

Adı: Gazi

Yaş: 29

Nereden: Ankara

Boy: 1.78

Kilo: 68

Göz: Ela

Medeni hali: Boşanmış

Selamün aleyküm ben gazi ankara keçiörende oturuyorum. 29 yasında 1.78 boy 68 kiloda kumral ela gözlüyüm ego genel müdürlüğünde çalışıyorum ailemle yaşıyorum. 2 kardeşiz 1 evlilik yaptım 6 ay sürdü anlaşamadık ayrıldık çocuğum yok. Gerçekten evlenmek isteyen niyeti ciddi olan evlenip yuva kurmak isteyen aileye değer veren çıkar menfaat gözetmeyen ne istediğini bilen Allahtan korkan helal şut emmış en azından benim gibi 1 evlilik yapmış kesinlikle çocuğu olmayan hiç evlenmemişte olabilir kısmet hayırlısı neyse o olsun.

Tesettürlü türbanlı kapalı dürüst ciddi samimi 2.3 günlük deyil pazara kadar deyil mezara kadar benim gibi düşünen aşka sevgiye değer veren merhametli anlayışlı bir bayanla evlenmek istiyorum. Lütfen ciddi olalım birbirimizin zamanını çalmayalım selam meraba gibi saçma sapan mesajlar yazmayın kendinizi tanıtın arayın tanışalım çağrılara ve yurtdışılara kesinlikle cevap yok.

GAZİYE MESAJ YAZIN

Bayan Arkadaş İlanları

Ankara 29 yaş gerçek ciddi evlilik bayanlar açıklamayı oku

Size uyumlu olabilecek ilanlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu