Alenen söylüyorum evlenecek erkek arıyorumAlenen söylüyorum evlenecek erkek arıyorum 1. 70 den kısa olan beyler kel olanlar ayrı yaşıyorum yalanının arkadasına sığınanlar, özellikle evliler yazmasın.

Adı: Özlem

Yaş: 36

Nereden: İstanbul

Medeni hali: Bekar

Boyu 1. 70 den kısa olan beyler kel olanlar ayrı yaşıyorum yalanının arkadasına sığınanlar, özellikle evliler, kısa ve uzun süreli ilişki arayanlar, muhafazakar görüşe sahip olmayanlar, kariyeri ve zekası uygun olmayanlar, sanat müziğinden anlamayanlar, iki lafı bir araya getirip konuşamayan lar, İst da yerleşik düzeni olmayanlar, sosyal yaşamdan anlamayanlar, yaşam tarzima uygun olmayanlar ve yaşımdan küçükler tercih dışıdır.

Arkadaşlık evlilik aradığım o da kriterlere uygunluk varsa yoksa hayır, aman nolur hayatımda bir adam olsunda nolursa olsun gibi bir kaygim yok. Adım özlem 36 yaşında istanbuldanım.

TANIŞMAK İÇİN MESAJ GÖNDERİN💌

“Evlenecek erkek arıyorum” ilanlar

Evlenmek için erkek arkadaş arıyorum diyen kadınlar bu ilanları incelesinler.

“Evlenecek dul erkek arıyorum” ilanları

Evlenmek içi dul erkek arıyan bayan arkadaşlar bu ilanlara göz atarak evlenecek dul erkekleri görebilirler.

Alenen söylüyorum evlenecek erkek arıyorum

9 yorum

  1. Merhaba mesajiniz okudum 1.73 boyum yalani Bende sevmem yasim 51 yurt disinda yasiyorum Sizinle ileriye dönük olarak tanismak istiyorum nedersiniz? Iyi günler dilerim!

  2. Slm özlem hanimefendi nasilsiniz yurtdisinda yasiyorum yas 44 boy 175 bosanmis ev araba is var maddi manevi sorun yok saglik da sükür yerinde aradiginiz kritere uygun biriyim cevap lütfen

  3. Slm istanbuldan özlem hmm msj nizi dikkatlice okudum aynı duygu düşüncelerdeyiz sizinle vede aradığınız nitelikleri fazlasıyla taşıyan samimi imanlı inançlı sportmen zeki sadık vefalı kadınına değer veren vijdanli Allah korkusu olan saygılı saygın kariyerli kaliteli yaşayan karakterli ahlaklı muracazi adam gibi adam olgun yaşda bekar yalniz aile yuva evlilik adına yazdım msj bizide dikkatlice okudum uygun uyumluyuz bana güven huzur verdi msj niz boy 180 kilo 79 sportmen samimi cana yakın sade doğalım saygilar

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*